Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Literatura piękna

Z PIERWSZEJ PIŁKI

Bestseller
Z PIERWSZEJ PIŁKI
Nasza cena: 21,96 PLN
Cena detaliczna: 54,90 PLN Oszczędzasz: 60% (32,94 PLN)
Autor:Remigiusz Mróz
Rok wydania:2022
Format:13.5 x 20.5 cm
Ilość stron:656
Oprawa:miękka
EAN: 9788382802894
Status: dostępny
Nim doso do tragedii, Rewera Opole została okrzyknięta największym fenomenem polskiego futbolu. W efektowny sposób awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej, a potem rozbijała rywali jednego po drugim. Wszystko skończyło się, gdy trener i piętnastu piłkarzy zginęło w tragicznym wypadku. Teraz klub, pozbawiony większości kadry, znala się na skraju przepaści. Nowy szkoleniowiec jest zwalnianym z kolejnych drużyn wyrzutkiem, a jego zespół składa się z niedoświadczonych, młodych chłopaków z podwórka.
Czy uda im się stawić czoła najlepszym ligowym zespołom? I obronić to, co wywalczyli ich poprzednicy?
Kibice pokładają największe nadzieje w nastolatku grającym z numerem 15, którego marzeniem jest podbicie piłkarskiego świata. Popełnia on jednak tragiczny błąd, który kosztować może go nie tylko karierę, ale także życie.
Książka ?Z pierwszej piłki ? dodatkowe informacjeZupełnie nowa odsłona Remigiusza Mroza. Książka ?Z pierwszej piłki to historia sławy i tragedii, która przekreśliła wszystkie plany, to także opowieść o marzeniach i ambicjach. Czy znany klub piłkarski Rewera Opole ma szansę na odzyskanie dawnego blasku? Powieść piłkarska ?Z pierwszej piłki Mroza zaskoczy niejednego fana najpopularniejszego pisarza, a także footballu! Czytając najnowszą książkę Mroza ?Z pierwszej piłki , czytelnik przeniesie się w sam środek właśnie trwającego meczu. Duża dawka emocji gwarantowana!


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl