Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Sensacja,  thriller,  kryminał

WERDYKT

Bestseller
WERDYKT
Nasza cena: 18,76 PLN
Cena detaliczna: 46,90 PLN Oszczędzasz: 60% (28,14 PLN)
Autor:Remigiusz Mróz
Rok wydania:2022
Ilość stron:496
Oprawa:miękka
EAN: 9788366981720
Status: Szanowny kliencie towar został
wyprzedany
Warszawą wstrząsa informacja o odnalezieniu martwego niemowlaka na jednym z publicznych placów zabaw. Policja nie jest w stanie odnaleźć rodziców, nic nie pozwala też zidentyfikować tożsamości dziecka. To media jako pierwsze trafiają na trop ? udaje im się odnaleźć matkę, która przed kamerami twierdzi, że nie pamięta, co się wydarzyło, i nie wie, gdzie jest jej syn.
Dziennikarze przyklejają kobiecie łatkę dzieciobójczyni, zapowiada się jeden z najgłośniejszych procesów ostatnich lat ? a Chyłka i Oryński zrobią wszystko, by poprowadzić tę obronę. Nowy partner zarządzający kancelarią nie ma jednak zamiaru pozwalać, by dwójka prawników dłużej dzieliła się sprawami.
Książka ?Werdykt ? dodatkowe informacje?Werdykt Remigiusza Mroza to już 16 z kolei tom z Joanną Chyłką w roli głównej. Odważna i bezkompromisowa ? jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych warszawskich prawniczek nie wychodzi z formy. Tym razem, w duecie z Zordonem, będzie przyglądała się sprawie kobiety oskarżonej o zamordowanie dziecka. Czy Chyłce i Oryńskiemu uda się rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci noworodka? Sięgnij po ?Werdykt Mroza, najnowszy thriller prawniczy z Joanną Chyłką. Zatrać się w dynamicznej akcji i niespodziewanych zwrotach akcji ? znakach rozpoznawczych książek Mroza.


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl