Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Sensacja,  thriller,  kryminał

VALKIRIA. GAME OVER

VALKIRIA. GAME OVER
Nasza cena: 17,96 PLN
Cena detaliczna: 44,90 PLN Oszczędzasz: 60% (26,94 PLN)
Producent: Dzień mamy
Autor:David Lozano
Rok wydania:2018
Format:14.5 x 21.0 cm
Ilość stron:368
Oprawa:miękka
EAN: 9788373501805
Status: dostępny
Wiadomość na telefon komórkowy. Nadawca nieznany. Grozi, że jeśli nie dołączysz do gry, kompromitujące cię nagranie dotrze do kogoś, na kim ci zależy. To, co dla ciebie najważniejsze, nawet twoje życie ? wszystko znalazło się w niebezpieczeństwie. Boisz się. Valkiria cię wybrała. Nie uciekniesz.
Student Unai otrzymuje filmik z kompromitującą go zawartością i wpada w sieć tajemniczej gry Valkiria. Wraz z kolejnymi zadaniami do wypełnienia odkrywa powiązania Valkirii ze śmiercią pewnej studentki i zniknięciem kolegi. Kampus uczelni staje się terenem gry. Trzeba ustalić, na czym polega rozgrywka, a przede wszystkim ? jaka jest jej stawka. Czas ucieka.
Niebezpieczeństwa czyhające w sieciach społecznościowych, miłość oraz szantaż to tylko niektóre składniki tego trzymającego w napięciu thrillera.
David Lozano urodził się w 1974 roku w Saragossie. Ukończył prawo, studiował też filologię, ale w pewnym momencie porzucił palestrę, by uczyć literatury w szkole średniej i zająć się pisarstwem. Współpracuje z telewizją, wystąpił w kilku filmach krótkometrażowych. Jego nagradzane powieści młodzieżowe zyskały powszechne uznanie wśród czytelników.


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl