Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Gry

UNO-GRA KARCIANA

Bestseller
UNO-GRA KARCIANA
Nasza cena: 18,99 PLN
Cena detaliczna: 35,99 PLN Oszczędzasz: 47% (17,00 PLN)
EAN: 746775036720
Status: Szanowny kliencie towar został
wyprzedany
Uwielbiana gra karciana dla dzieci UNO!
Już od ponad 40 lat UNO bawi i cieszy graczy na całym świecie To uwielbiana klasyczna gra karciana w dopasowywanie kolorów i cyfr przy której może bawić si świetnie cała rodzina Łatwo zrozumieć jej zasady i trudno oderwać si od gry! A teraz dostpna jest ze specjalnymi dzikimi kartami Zadanie specjalne Graj zwyciżaj i wygrywaj!
Graj zwyciżaj i wygrywaj!
Cel gry jest prosty ? gracze próbują jak najszybciej pozbyć si wszystkich swoich kart dopasowując je do karty która aktualnie znajduje si na górze stosu Specjalne karty funkcyjne zapewniają ekscytującą zabaw i pomagają pokonać innych graczy! Używaj karty Zamiana kart aby wymienić si z innym graczem Możesz też tworzyć własne reguły korzystając z 3 zmazywalnych kart Zadanie specjalne! Jeśli nie możesz dopasować karty bierzesz kolejną z głównego stosu Nie zapomnij krzyknąć UNO! gdy masz już w rku tylko jedną kart! Gracz który pozbdzie si wszystkich swoich kart otrzymuje punkty za wszystkie karty które zostały w rkach jego przeciwników Zwyciża gracz który jako pierwszy zdobdzie 500 punktów Co jest w środku?
Co jest w środku?
Zestaw kart do gry UNO składa si z 112 kart: po 19 kart z cyframi w każdym z kolorów (czerwony zielony niebieski i żółty) 8 kart Weź dwie Zmiana kierunku i Postój w każdym z kolorów oraz 4 karty Wybierz kolor 4 karty Wybierz kolor + weź cztery 1 kart Zamiana kart i 3 dzikie karty Zadanie specjalne Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostpności Kolory i elementy dekoracyjne mogą si różnić Produkt może mieć uszkodzone opakowanie lub naruszoną plombę fabryczną opakowania. Uszkodzenia nie wpływają nafunkcjonalność produktu


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl