TRANSFORMERS ATTACKERS WARRIOR PROWL

TRANSFORMERS ATTACKERS WARRIOR PROWL
ocena ocena ocena ocena ocena
Nasza cena: 59,90 PLN
Cena detaliczna: 89,90 PLN Oszczędzasz: 33% (30,00 PLN)
Indeks: 0000180777
EAN: 5010993586813
Opis produktu

Transformers - Wojna pomiędzy bohaterskimi Autobotami i złymi Decepticonami kontynuowana jest w animowanej serii Cyberverse! Odkryj unikalne moce i umiejętności każdej postaci Cyberverse i zobacz, jak te moce zostaną użyte do obrony Ziemi. Wyobraź sobie odtworzenie niesamowitych bitew Cyberverse z postaciami z klasy wojowników, które wykonują ruchy ataku z animowanej serii! Poznaj unikalne moce i umiejętności każdej postaci, przynosząc do życia epickie przygody Cyberverse. Poszukaj innych figurek Attackers, sprzedawanych osobno, aby odkryć ruchy bohaterów Cyberverse!

Seria Warrior Prowl E3636. Walka między Autobatami i Decepticonami trwa! Odkryj ukryte zdolności bohaterów Transformers z kolekcją zabawek Action Attackers Warrior! Figurka transformuje się z bota w pojazd w 9 bojowych krokach. Ostatni krok konwersji automatycznie aktywuje ruch postaci Jetblast! Po przekształceniu, ruch ataku można powtórzyć poprzez proste kroki reaktywacji. Dokonuj przemiany niczym serialowi bohaterowie Transformers Cyberverse i chroń Ziemię przed złem i występkiem!

Zawartość i cechy zestawu:

Figurka Transformers - Prowl

Transformacja w 9 krokach z bota w samochód

Przemiana z bota w pojazd i odwrotnie

Wysokość figurki ok. 13 cm

Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl