Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Pozostałe

Tiny Love, Grzechotka, Sarenka

Tiny Love, Grzechotka, Sarenka
Nasza cena: 11,99 PLN
Cena detaliczna: 19,99 PLN Oszczędzasz: 40% (8,00 PLN)
EAN: 7290108862256
Status: Szanowny kliencie towar został
wyprzedany
Pełna zabawy grzechotka z aktywnościami, które zachęcają dziecko do rozwijania zdolności motorycznych i promują rozwój poznawczy. Zabawne cechy grzechotki ? grzechoczący dźwięk, zabawna kula, klikający mechanizm, szeleszczący ogonek i uszka gryzaki ? wszystko to wspiera rozwój zmysłów twojego dziecka. Grzechotka sama w sobie pomaga dziecku ćwiczyć mięśnie dłoni i palców rozwijając ruchy precyzyjne, jak również kula umieszczona w jej dolnej części. Grzechotka o postaci Florence, przyjaznej sarenki o wyraźnych rysach twarzy i uroczym uśmiechu.
Cechy:? łatwa do chwycenia grzechotka,? szeleszczący ogonek,? klikający mechanizm,? zabawna kula,? gryzaki uszka.
Wskazówki rozwojowe:? 3?5+ miesięcy: zmysły ? grzechoczący dźwięk Florence, szeleszczący materiał i miękki gryzaczek oferują dziecku szeroką gamę bodźców sensorycznych. Po prostu pozwól maluchowi odkrywać te funkcje dłońmi i ustami,? 3?5+ miesięcy: ruchy precyzyjne ? pozwól dziecku spróbować złapać i przytrzymać grzechotkę, jednocześnie sprawiając, by grzechotała. Obracająca się kula pomoże również zachęcić dziecko do ćwiczenia mięśni palców i dłoni,? 6?12+ miesięcy: ruchy precyzyjne ? w miarę dorastania, dziecko będzie cieszyć się obracaniem kuli i będzie próbować przekręcać klikający mechanizm, wytwarzając jednocześnie dźwięk.
Każdy produkt marki Tiny Love stworzony jest z myślą o Siedmiu Elementach Rozwoju dziecka, wskazując rodzicom najlepszą drogę do tego, by ich maluch rozwijał się prawidłowo.
Ten produkt rozwija następujące elementy:? zmysły: grzechoczący dźwięk Sarenki Florence, szeleszczące materiały i miękki gryzaczek oferują dziecku szeroką gamę różnej stymulacji sensorycznej,? ruchy precyzyjne: łatwy do uchwycenia kształt i zabawna, obracająca się kula pomagają dziecku ćwiczyć ruchy precyzyjne i umiejętność chwytania i trzymania przedmiotów.


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl