STARLINK WEAPON PACK SHOCKWAVE + GAUSS GUN MK2

STARLINK WEAPON PACK SHOCKWAVE + GAUSS GUN MK2
ocena ocena ocena ocena ocena
Nasza cena: 9,99 PLN
Cena detaliczna: 40,00 PLN Oszczędzasz: 75% (30,01 PLN)
Indeks: 0000181472
EAN: 3307216035961
Status: Szanowny kliencie towar został
wyprzedany
Opis produktu
Rozszerz swój arsenał, aby się dostosować i pokonać wrogów, używając broni Shockwave i Gauss Gun Mk. 2Shockwave ? Choć początkowo została zaprojektowana jako niezabójcze narzędzie do rozpraszania tłumów, potężny ogłuszający rozbłysk Shockwave został jeszcze wzmocniony i teraz nie należy stać w jego pobliżu... chyba że chcemy się rozpaść na miliony części.
Gauss Gun Mk. 2 - Wyposażone w dodatkowe zestawy cewek elektromagnetycznych oraz zmodyfikowane stabilizatory kinetyczne, Gauss Gun Mk. 2 jest znacznie lepsze od standardowego, pod praktycznie każdym względem.
Pakiet startowy Starlink: Battle for Atlas jest wymagany, aby grać statkiem gwiezdnym, pilotami i pakietami uzbrojenia. Wszystkie zabawki modułowe Starlink działają wyłącznie z grą wideo Starlink: Battle for Atlas? oraz podstawką na kontroler na PS?, Nintendo Switch? i Xbox One.
W Starlink: Battle for Atlas poprowadź bohaterską drużynę międzygwiezdnych pilotów do walki o wyzwolenie układu gwiazdy Atlas spod jarzma Zapomnianego Legionu. Innowacyjne modułowe zabawki pozwalają graczom budować niepowtarzalne statki gwiezdne, które można personalizować w każdej chwili i dostosowywać je do wyzwań, które czekają na gracza w tej epickiej przygodzie w otwartym świecie.
Jak się bawić zabawkami modułowymi?
Podepnij modułowe zabawki do podstawki na kontroler i zobacz, jak natychmiast ożywają w grze! Stwórz własny statek gwiezdny z szerokiego katalogu skrzydeł, kadłubów, uzbrojenia i pilotów. Dostosowuj się do wyzwań w czasie rzeczywistym. SpecyfikacjaSeria produktówStarlink: Battle for Atlas?Kompatybilna platformaXbox OneNintendo Switch?PlayStation 4Skład zestawuFigurka broni - 2 szt.
Dodatkowe informacjeKompatybilność wyłącznie z podstawką na kontroler na PS4?, Nintendo Switch? i Xbox OneKod producenta3307216035961 / CENEGAKod x-kom456873Egzemplarze powystawowe - opakowania mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl