Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Sport i rekreacja

Smartwatch Garett Women Naomi stalowy, srebrny

Darmowa wysyłka
Smartwatch Garett Women Naomi stalowy, srebrny
Nasza cena: 189,99 PLN
Cena detaliczna: 398,00 PLN Oszczędzasz: 52% (208,01 PLN)
EAN: 5903246284997
Status: dostępny
Smartwatch Garett Women NaomiZgrabne połączenie eleganckiego smartwatcha damskiego ze smartwatchem sportowym. Wyśmienicie zaprezentuje się zarówno na uroczystej kolacji, jak i na biznesowym spotkaniu. Bez trudu ?dogada się z Twoim smartfonem i będzie powiadamiać Cię o przychodzących połączeniach i wiadomościach (również z Facebooka i Twittera). Możesz go także użyć do sterowania aparatem w smartfonie (niepotrzebny kijek do selfie!). I na dokładkę jest całkowicie wodoszczelny!
Wodoszczelność IP68Lubisz pływać? Możesz śmiało zabrać smartwatch ze sobą do wody! Ten certyfikat oznacza odporność na zanurzenie nawet do 1 godziny. A także całkowitą ochronę przed pyłem i kurzem.
Tryby sportoweJeżeli dbasz o formę, uprawiając różne dyscypliny, to teraz możesz kontrolować efektywność spalania kalorii podczas jazdy rowerem, biegania, marszu, pływania etc.
PulsometrIdealny trening, to trening efektywny i jednocześnie bezpieczny. Dlatego Twój puls powinien być zawsze pod kontrolą.
KrokomierzChcesz wiedzieć, ile kalorii udało Ci się dzisiaj spalić? Ta funkcja w magiczny sposób zmobilizuje Cię do jeszcze większej aktywności, bo każdy Twój krok to krok do celu, jakim jest Twoja sylwetka!
Monitor braku aktywnościMarzenie o idealnej sylwetce vs ?nie chce mi się ? Teraz motywujący alarm poinformuje Cię, że w określonym przedziale czasu spaliłaś zbyt mało kalorii. A więc? Czas na odrobinę ruchu!
Monitor snuSen to wypoczynek, a prawidłowy sen nie powinien być zbyt często przerywany. Jaki jest Twój sen? Sprawdź, teraz masz do tego odpowiednie narzędzie!
Powiadomienia o połączeniach telefonicznych i wiadomościach tekstowychZdarza Ci się nie odebrać telefonu lub nie przeczytać wiadomości na czas? To już przeszłość! Połączenia przychodzące, SMS-y, maile, wiadomości z Facebooka i Twittera? Twój smartwatch czuwa nad wszystkim!!
Zdalny aparatUstaw swój telefon lub zawieś, stań przed nim, a następnie zwolnij migawkę aparatu, używając do tego smartwatcha. Kijek do selfie już niepotrzebny!
Kolorowy wyświetlaczPogądowe zdjęcie produktu. Opakowanieposiada niewielkie uszkodzenia. Produkt może mieć uszkodzoneopakowanie lub naruszoną plombę fabryczną opakowania. Uszkodzenia niewpływają na funkcjonowanie produktu.


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl