OSZUSTKI

OSZUSTKI
ocena ocena ocena ocena ocena
Nasza cena: 16,00 PLN
Cena detaliczna: 39,99 PLN Oszczędzasz: 60% (23,99 PLN)
Autor:Tori Telfer
Rok wydania:2021
Format:13.5 x 20.5 cm
Ilość stron:336
Oprawa:miękka
Najniższa cena z 30 dni:16 PLN
Indeks: 0000174908
EAN: 9788366555594
Status: dostępny od ręki
Opis produktu
Diabolicznie sprytne i nieuchwytne. Wyłudzaczki, kanciary, kobiece kameleonyOszustki to pełna czarnego humoru prowokacyjna opowieść o kobietach, które dopuściły się różnego pokroju szwindli ? od skandalicznych i zuchwałych wyłudzeń po piramidalne machloje. Robiły to wręcz z artyzmem, godną podziwu odwagą i bezczelnością!XVIII wiek, Paryż, Jeanne de Saint-Rémy wyłudza od królewskich otników naszyjnik z 647 diamentów, udając najlepszą przyjaciółkę królowej Marii Antoniny.
Rok 1848, nastoletnie siostry Fox z małego miasteczka w stanie Nowy Jork z nudów wymyślają zabawę w toczenie i opuszczanie na podłogę jabłka na sznurku. Dźwięk towarzyszący zajęciu przywołuje niepokojące stukanie w nawiedzonym domu? Wkrótce siostry stają się sławnymi mediami i zyskują licznych naśladowców oraz zwolenników, dla których organizują odpłatne publiczne seanse komunikowania się z duchami.
Początek XX wieku, Cassie Chadwick przekonuje wytrawnych finansistów, w tym przedstawicieli najpoważniejszych banków, do udzielenia jej pożyczek sięgających milionów dolarów, twierdząc, że jest córką z nieprawego łoża Andrew Carnegie, jednego z najbogatszych ludzi na świecie.
Sztuka szalbiercza ma długą tradycję, a jej kobiece bohaterki należą do najlepszych w tej dziedzinie. Przecież zawsze znajdzie się jakaś samozwańcza i przekonująca Anastazja Romanowa, która lukratywnie sprzeda swoją historię kobiecym magazynom?Nowa książka autorki świetnie przyjętych w Polsce Seryjnych zabójczyń.


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl