Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Sensacja,  thriller,  kryminał

Orient

Orient
Nasza cena: 20,00 PLN
Cena detaliczna: 49,99 PLN Oszczędzasz: 60% (29,99 PLN)
Autor:Maciej Siembieda
Rok wydania:2023
Format:13.5 x 21.0 cm
Oprawa:miękka ze skrzydełkami
Najniższa cena z 30 dni:20.00 PLN
EAN: 9788326842290
Status: Szanowny kliencie towar został
wyprzedany
Nowe, zdumiewające śledztwo Jakuba Kani zaprowadzi go do Chin ? państwa wielkich pieniędzy i ambicji, wielkiej mafii i... wielkich zagadekW Terespolu przed kolekturą lotto omdlewa człowiek, a z jego rąk wypada kupon z sześcioma zwycięskimi liczbami. W tym samym czasie siedem tysięcy osiemset trzydzieści kilometrów dalej pewien mężczyzna opracowuje plan, który ma przynieść miliardowe zyski i zmienić układ sił w jednym z najważniejszych państw Europy.
Co w tym czasie robi były prokurator IPN-u Jakub Kania? Właśnie dostał nową pracę i misję, a ta zawiedzie go do Szanghaju i wplącze w śmiertelnie niebezpieczną intrygę, w której ważną rolę odegrają chińskie triady, polskie służby specjalne i zbieracze złomu spod Terespola. Najważniejsza jest jednak zagadka zaginięcia gdzieś między Polską a Chinami najsłynniejszego pociągu na świecie. Warto dodać, że śladami Kani wyrusza jego dobra znajoma kapitan Teresa Barska.
Siembieda w pełnej rozmachu powieści, jak zwykle mistrzowsko łącząc fakty i fikcję, ujawnia tajemnice chińskiej mafii i jej powiązania z komunistycznym państwem, zdradza sekrety wywiadów oraz?z wyjątkowym poczuciem humoru?branży złomiarskiej. Prowadzi przy tym błyskotliwą rozprawę o hazardzie, lojalności, zemście, przeznaczeniu oraz depresji.
W jaki sposób uwielbiany przez czytelników Jakub Kania?mężczyzna z wybaczalną nadwagą i unikalnym talentem do rozwiązywania historycznych zagadek?wybrnie z kłopotów i uniknie pułapek, które zastawiają na niego najniebezpieczniejsi ludzie na świecie? Tak jak zawsze: inteligentnie i brawurowo, a przede wszystkim w zupełnie niespodziewany dla czytelników sposób.


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl