Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Dla dzieci

KOCIA SZAJKA I DUCHY W TEATRZE

KOCIA SZAJKA I DUCHY W TEATRZE
Nasza cena: 16,00 PLN
Cena detaliczna: 40,00 PLN Oszczędzasz: 60% (24,00 PLN)
Najniższa cena z 30 dni:16.00 PLN
EAN: 9788326838637
Status: Szanowny kliencie towar został
wyprzedany
Kocia Szajka i duchy w teatrze to czwarty tom znakomitej serii detektywistycznej dla dzieci. Kto jest odpowiedzialny za tajemniczy wypadek w trakcie przedstawienia?
Sala cieszyńskiego teatru pęka w szwach. Nic dziwnego, dzisiaj premiera, a na scenie gwiazda: słynna czeska aktorka, Helena Černa. Nagle, w samym środku przedstawienia dzieje się coś dziwnego. Oto ruchoma scena teatru zaczyna się obracać. Odtwórczyni głównej roli spada ze sceny i łamie rękę. Kto uruchomił mechanizm i dlaczego? Dyrektorka teatru uparcie twierdzi, że to wina straszących w budynku duchów. Jednak kot Morfeusz czuje, że kryje się za tym coś zupełnie innego. Mówi mu o tym jego detektywistyczna intuicja oraz dziwne zachowanie dwóch papużek: Poli i Toli. To zadanie dla Kociej Szajki!
Przed Wami czwarta część przygód Kociej Szajki: ekipy niezwykłych, kocich detektywów z Cieszyna. Przed nimi drżeć mogą wszyscy przestępcy, którzy w tym pięknym mieście na czesko-polskiej granicy planują dopuścić się czegoś złego. Tym razem aspirantka Walerka Koczy, kot Morfeusz i spółka będą musieli stawić czoła siłom nadprzyrodzonym. Ale czy na pewno?
Pewne jest natomiast, że czeka tu na Was wielka przygoda i moc wspaniałej zabawy. Wytężajcie więc szare komórki! Może Wam uda się rozwikłać tę niesamowitą zagadkę? Przy okazji dowiecie się wielu ciekawych rzeczy na temat Cieszyna i Śląska Cieszyńskiego. Poznacie odrobinę lokalnej gwary, a dzięki wspaniałym ilustracjom Malwiny Hajduk jeszcze mocniej zagłębicie się w klimat tej opowieści. Kocia Szajka to cykl powieści adresowanych do dzieci w wieku ok. 10 lat. Tworzy go pisarka i reportażystka Agata Romaniuk, którą pewnie wielu z Was zna jako Panią Wieczorynkę. Na cykl składają się jak do tej pory: Kocia Szajka i zagadka zniknięcia śledzi , Kocia Szajka i ucho różowego jelenia , Kocia Szajka i napad na moście , Kocia Szajka i duchy w teatrze .
Książki te ukazują się nakładem wydawnictwa Agora. Można je czytać w dowolnej kolejności.
Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl