JĘZYK ANGIELSKI REPETYTORIUM MATURZYSTY

JĘZYK ANGIELSKI REPETYTORIUM MATURZYSTY
ocena ocena ocena ocena ocena
Nasza cena: 13,96 PLN
Cena detaliczna: 34,90 PLN Oszczędzasz: 60% (20,94 PLN)
Autor:Dorota Ciężkowska-Gajda, Daniela MacIsaac
Rok wydania:2021
Format:16.5 x 23.5 cm
Ilość stron:224
Oprawa:miękka
Indeks: 0000015120
EAN: 9788375175424
Status: dostępny od ręki
Opis produktu
Repetytorium maturzysty. Język angielski Wydawnictwa Greg jest książką wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom maturzystów ? zawiera całość materiału potrzebnego do przygotowania się do matury w jej formule obowiązującej od roku 2015. Całość jest zgodna z najnowszą podstawą programową i zawiera materiał zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.
Repetytorium zawiera część dotyczącą egzaminu maturalnego wraz z podpowiedziami, na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie przygotowań, zadania każdego typu obowiązującego na egzaminie maturalnym oraz bogaty słownik, umożliwiający skuteczne przygotowanie się do wypowiedzi na każdy temat. Do zadań dołączono klucz odpowiedzi, umożliwiający sprawdzenie swoich umiejętności w czasie pracy. Książka zawiera też płytę z nagraniami do zadań dotyczących rozumienia tekstu ze słuchu. Druga część repetytorium to wyczerpujący dział gramatyczny, również z szeroką bazą zadań.
Repetytorium Maturzysty język angielski Wydawnictwa GREG to doskonała pomoc nie tylko dla tegorocznych maturzystów poziomu podstawowego i rozszerzonego, ale także dla uczniów młodszych klas liceum, którzy chcą skutecznie przygotować się do klasówki lub odpowiedzi albo powtórzyć materiał.
Teraz książka po raz pierwszy w odświeżonej, nowoczesnej i kolorowej szacie graficznej!
Serdecznie polecamy!


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl