Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Romanse

JA TU JESTEM SZEFEM

JA TU JESTEM SZEFEM
Nasza cena: 15,96 PLN
Cena detaliczna: 39,90 PLN Oszczędzasz: 60% (23,94 PLN)
Autor:Ada Tuliska
Rok wydania:2022
Format:13.5 x 20.5 cm
Ilość stron:344
Oprawa:miękka ze skrzydełkami
EAN: 9788367069656
Status: Szanowny kliencie towar został
wyprzedany
Ja tu jestem szefem, gorący romans biurowy z motywem hate-love, to opowieść o prawdziwym starciu charakterów. Jaki będzie jej finał? Przekonaj się sama! Diana nigdy nie sądziła, że będzie musiała martwić się o swoją przyszłość. Wieczne imprezy, jednonocne przygody, życie z dnia na dzień ? to była jej rzeczywistość. Ale te czasy właśnie się skończyły ? jeżeli dziewczyna chce w przyszłości czerpać korzyści ze swojego dziedzictwa, najwyższa pora, aby zaangażowała się w sprawy firmy babci.
Pod okiem diabelsko przystojnego, ale niezwykle wymagającego CEO, Nataniela, Diana musi poznać firmę od podszewki. Mężczyźnie nie podoba się jednak fakt, że osoba taka jak ona, bez niezbędnych kwalifikacji, ma zostać jego najbliższą współpracowniczką. Tym bardziej że przecież nie uznaje romansów w pracy, a od młodej asystentki wyjątkowo trudno jest mu trzymać się na dystans. Nataniel nie wie jednak kilku rzeczy o Dianie: nie zna ani jej ukrytych talentów, ani pewnego sekretu, który może zaważyć na jej losie.
Ja tu jestem szefem to powieść o władzy, dążeniu do sukcesu, ale także o ukrytych tajemnicach i potrzebie przełamywania własnych ograniczeń. Spodoba się wielbicielkom silnych postaci kobiecych i zawikłanych relacji między bohaterami.
Ada Tulińska to polska pisarka, autorka powieści z gatunku fantasy, jak również literatury obyczajowej i romansów. W swojej twórczości łączy miłość do sztuki ? jest absolwentką historii sztuki, pasjonatką malarstwa i grafikiem kreatywnym ? z pasją podróżowania oraz zainteresowaniem interpretacją snów. Umiejętność obcowania ze snami i przekładania ich na język literacki to cecha przewodnia całej jej twórczości. Ponadto jest z wykształcenia informatykiem, a jej pasją są szachy (została laureatką wielu turniejów). Dotychczas drukiem ukazały się jej powieści: Dotyk Północy (2016), Oddech Wschodu (2018), W objęciach wroga (2019), Spełnione życzenie (2020), Bodyguard (2021), W ciemnościach (2021), Kucharz. Faceci do wynajęcia (2021) oraz mafijna seria Bracia Vedetti.  Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl