O nas

Nasz zespół pracuje na rynku księgarskim od 2002r. – do 2016r. pod nazwą Defacto-outlet prowadząc jedynie księgarnie sezonowe i księgarnie w centrach miast. W 2017r. uruchomiliśmy księgarnię internetową i intensywnie rozwijamy sezonową sprzedaż nad morzem, w punktach pod nową marką BookSale.pl.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy w jednym miejscu chcą kupować książki przecenione i outletowe oraz nowości i bestsellery wydawnicze, tworzymy dla Ciebie, drogi Kliencie, takie właśnie księgarnie. Wykorzystując nasze doświadczenie, wieloletni bezpośredni kontakt z klientami robimy wszystko, żeby w naszej ofercie każdy znalazł coś dla siebie. Wszystkie produkty sprzedajemy w cenach niższych od rynkowych. Nasze rabaty sięgają nawet do - 80%, - 90% ceny rynkowej. Będziemy się z Wami spotykać w sezonie wakacyjnym we wszystkich kurortach nadmorskich od Międzyzdrojów po Krynicę Morską, a po wakacjach w naszym sklepie online.

Jesteśmy również otwarci na sugestie ze strony naszych klientów. Piszcie na Facebook https://www.facebook.com/booksalepl lub na maila bok@booksale.pl


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl