GRA

GRA
ocena ocena ocena ocena ocena
Nasza cena: 11,87 PLN
Cena detaliczna: 33,90 PLN Oszczędzasz: 65% (22,03 PLN)
Indeks: 0000096725
EAN: 9788378856610
Status: Szanowny kliencie spóźniłeś się towar wyprzedany, sprawdź inne okazje OUTLET
Wysyłka: 6,99 PLN (przedpłata) 12,80 PLN (pobranie)
Opis produktu

Jack Wiley, komandos oddziałów Delta i weteran wojny w Iraku, po powrocie do kraju kończy studia na Harvardzie i podejmuje pracę na Wall Street, zarabiając miliony dolarów dla siebie i swoich przełożonych. Dowiaduje się o małym koncernie chemicznym Arvan Chemicals, którego inżynierowie odkryli nowy polimer mogący zmienić koleje wojny. Chociaż Arvan Chemicals stoi na krawędzi bankructwa, jej właściciel, Perry Arvan odmawia sprzedania patentu. Jack zaczyna szukać firmy gotowej dokonać wrogiego przejęcia, skłonnej złamać wszelkie etyczne zasady, byle wprowadzić produkt na rynek i zarobić miliony.
Brian Haig jest gwiazdą amerykańskiej powieści sensacyjno-prawniczej, wśród fanów zyskał sobie przydomek "Johna Grishama w mundurze wojskowym". Czytelnicy znają go przede wszystkim z liczącej 6 tytułów serii książek o Seanie Drummondzie: obdarzonym nieprzeciętną inteligencją i niewyparzonym językiem wojskowym prawniku, oficerze JAG.
Gra, jego najnowsza powieść, nie należy do tego cyklu - to pełen zaskakujących zwrotów fabuły thriller osadzony w środowisku wielkiego amerykańskiego biznesu.       

Egzemplarze powystawowe mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl