Produkt został zapamiętany

FIGURKA LUKE SKYWALKER ACTION FIGURE STAR WARS

FIGURKA LUKE SKYWALKER ACTION FIGURE STAR WARS
ocena ocena ocena ocena ocena
Nasza cena: 31,49 PLN
Cena detaliczna: 89,99 PLN Oszczędzasz: 65% (58,50 PLN)
Indeks: 0000105935
EAN: 5010993703463
Status: dostępny od ręki
Wysyłka: 6,99 PLN (przedpłata) 12,80 PLN (pobranie)
Opis produktu

„Jestem Jedi, jak mój ojciec przede mną". Luke Skywalker zmuszony do pojedynku ze swym ojcem, Darthem Vaderem, uwolnił skrywaną w sobie wściekłość, dając Imperatorowi skrupulatnie to, czego chciał.

Pamiętając o swoich naukach u Mistrza Yody, Luke odrzucił swój miecz świetlny, zanim zadał ostateczny cios, odmawiając zwrócenia się na ciemną stronę Mocy. Figurki z linii Star Wars Galaxy of Adventures, pozwolą zarówno dzieciom jak i kolekcjonerom, wyobrazić sobie największe bitwy oraz najbardziej niebezpieczne misje w świecie Gwiezdnych Wojen.

Są rewelacyjnym wprowadzeniem do świata Gwiezdnych Wojen dla najmłodszych Niech Moc będzie z Tobą! Produkty Star Wars są wytwarzane poprzez Hasbro na licencji Lucasfilm Ltd. Hasbro i wszystkie powiązane terminy są znakami towarowymi firmy Hasbro.

Luke Skywalker Był niegdyś skromnym wiejskim chłopakiem z pustynnej planety Tatooine a stał się jednym z największych rycerzy Jedi, jakich kiedykolwiek widziano w w galaktyce. Walczył ze złym Imperium u boku Hana Solo i Księżniczki Leii, kończąc tyranię Sithów.

Postać Luke Skywalkera To figurka w skali 5-calów, która wyposażona została w sporo punktów artykulacji. Zaprojektowana z detalami i najmniejszymi szczegółami żeby przypominać postać znaną z filmów i bajek Star Wars.

Uderzenie Rycerza Jedi Wyobraź sobie jak Luke pomaga uciec przyjaciołom więzionym przez Jabba the Hut, wykorzysując działanie swego miecza świetlnego! Dzieci w czasie zabawt mogą aktywować funkcję Uderzenia Rycerza Jedi, unosząc ramiona figrki i następnie je puszczając.

Zbierz całą linię Szukaj innych figurek i pojazdów z serii Gwiezdne Wojny Galaxy of Adventures, które możesz kolekcjonować, wymieniać się z przyjaciółmi albo dawać jako prezenty. Informacje produktu: Opakowanie posiada: figurkę i akcesoria.

Skala figury: 5 cali Wiek od 4 lat OSTRZEŻENIE: mieści nieduże części. Nie dla dzieci poniżej 3 lat....

Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rodarcia, przybrudzenia i rysy.


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl