Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Produkt został dodanydo przechowalni

Poradniki

EMOCJE I NASTRÓJ. JAK JE ZROZUMIEĆ I KSZTAŁTOWAĆ

EMOCJE I NASTRÓJ. JAK JE ZROZUMIEĆ I KSZTAŁTOWAĆ
Nasza cena: 15,96 PLN
Cena detaliczna: 39,90 PLN Oszczędzasz: 60% (23,94 PLN)
Autor:Daniel Jerzy Żyżniewski
Rok wydania:2019
Format:14.5 x 21.0 cm
Ilość stron:240
Oprawa:miękka ze skrzydełkami
Najniższa cena z 30 dni:15.96 PLN
EAN: 9788381321235
Status: Szanowny kliencie towar został
wyprzedany
Ilość:
Czym są emocje i nastrój? Jak powstają? Jak na nie wpływać? Emocje towarzyszą nam od zawsze. Wpływają na codzienność, nastrój i decyzje. Ich zrozumienie pozwala nam lepiej poznać siebie i drugiego cowieka.Świadome i regularne oddziaływanie na własną emocjonalność może zmieniać funkcjonowanie mózgu niezależnie od wieku. Choć mamy pewne predyspozycje genetyczne, to emocje kształtowane są przez środowisko ? tak powstają np. strach, ość, wstręt, radość. Korzystając z wyników aktualnych badań na gruncie psychologii autor w przystępny sposób wyjaśnia te mechanizmy i proponuje praktyczne rozwiązania. Opisywane zagadnienia wzbogacone zostały grafikami, tabelami i diagramami. Książka skłania do refleksji, samopoznania i lepszego zrozumienia związku między mózgiem, umysłem a środowiskiem.?Umysł zależny od mózgu to autorska seria książek Daniela Jerzego Żyżniewskiego ? psychologa, neuropsychologa klinicznego, terapeuty i historyka sztuki. W serii ukazują się książki, które z perspektywy wiedzy psychologicznej wyjaśniają związki między mózgiem a umysłem i codziennym życiem. W kolejnych publikacjach opisywane są najważniejsze zagadnienia psychologiczne dotyczące cowieka: emocje i nastrój, temperament, charakter, osobowość.
Cechą charakterystyczną serii jest jej aspekt praktyczny. Autor proponuje czytelnikom jak stosować aktualną wiedzę psychologiczną we własnym życiu.
Daniel Jerzy Żyżniewski ? psycholog, neuropsycholog kliniczny, terapeuta, historyk sztuki. Doświadczenie kliniczne zdobywał w szpitalach i prywatnych placówkach medycznych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Conek British Psychological Society, wykładowca Uniwersytetu Otwartego UW, gdzie prowadzi autorskie kursy o mózgu, umyśle i sztuce. Absolwent Interdyscyplinarnych Humanistycznych Studiów Doktoranckich UW. Badacz związków między percepcją wzrokową a emocjami, temperamentem i osobowością. Poeta i dramaturg publikujący po polsku i po angielsku.


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl