Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Produkt został dodanydo przechowalni

Poradniki

CHCIAŁABYM, CHCIAŁA? O CZYM POLKI MARZĄ W ŁÓŻKU.

CHCIAŁABYM, CHCIAŁA? O CZYM POLKI MARZĄ W ŁÓŻKU.
Nasza cena: 13,97 PLN
Cena detaliczna: 39,90 PLN Oszczędzasz: 65% (25,93 PLN)
Autor:Andrzej Depko Sylwia Jędrzejewska
Rok wydania:2017
Format:14.5 x 23.5 cm
Ilość stron:280
Oprawa:miękka
Najniższa cena z 30 dni:13.97 PLN
EAN: 9788380321649
Status: Szanowny kliencie towar został
wyprzedany
Ilość:
Wyobraźnia w miłości jest potężną siłą inicjującą, przyciągającą i utrzymującą jej trwałość, ale wyobraźnię trzeba kształtować i rozwijać... Michalina Wisłocka Sztuka kochania Andrzej Depko cieszy się wyjątkowym zaufaniem kobiet. Na tyle wyjątkowym, że powierzyły mu swoje najintymniejsze tajemnice - o czym NAPRAWDĘ marzą w łóżku. Kilkadziesiąt prawdziwych zwierzeń kobiet pokazuje, jak nieskrępowaną mają wyobraźnię, ale też jak niezaspokojone są ich potrzeby.
W rozmowie z Sylwią Jędrzejewską Andrzej Depko tłumaczy, skąd się biorą ukryte pragnienia, o czym świadczą, jak szukać ich zaspokojenia, jak wpływają na związek z partnerem, czy warto zamieniać erotyczne marzenia w rzeczywistość i po co nam w ogóle fantazja w łóżku.
Ta książka powinna powstać! Potrzebują jej kobiety, żeby przekonać się, że nie są jakieś inne, nienormalne. Potrzebują jej też mężczyźni - to byłaby dla nich podpowiedź, czego partnerka może oczekiwać, prowokacja do ważnej rozmowy, oraz wytłumaczenie, że czasami fantazje, to tylko myśli, które nie zawsze muszą doczekać się spełnienia. Ania K., autorka fantazjiAndrzej Depko - doktor nauk medycznych, neurolog, specjalista seksuolog, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Członek Europejskiego oraz Światowego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Jest najpopularniejszym ekspertem w dziedzinie seksuologii, który uczestniczy w audycjach radiowych i telewizyjnych. W latach 2007-2012 w radiu Tok FM razem z Ewą Wanat prowadził audycję "Kochaj się długo i zdrowo", która zaowocowała książka pod tym samym tytułem. Jest również autorem książki Chuć czyli normalne rozmowy o perwersyjnym seksie. Sylwia Jędrzejewska - seksuolog, terapeutka zaburzeń seksualnych, współautorka prac na temat problemów seksualnych kobiet, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl