MATKA SUŁTANÓW outlet

MATKA SUŁTANÓW outlet
ocena ocena ocena ocena ocena
Nasza cena: 16,80 PLN
Cena detaliczna: 48,00 PLN Oszczędzasz: 65% (31,20 PLN)
Autor:Read Ekrem Kou
Rok wydania:2017
Format:14x21,5 cm
Ilość stron:768
Oprawa:broszurowa
Indeks: 0000020469
EAN: 9788380970823
Status: Szanowny kliencie spóźniłeś się towar wyprzedany, sprawdź inne okazje OUTLET
Wysyłka: 6,99 PLN (przedpłata) 14,50 PLN (pobranie)
Opis produktu
Losy najpotężniejszej kobiety Imperium Osmańskiego.
Zadziwiająca droga pięknej dziewczyny z małej greckiej wyspy do sułtańskiego seraju Spełnia się przepowiednia szalonej wróżki
Kiedy czternastoletnia Afro wsiadała nocą na łódkę, by wraz ze swym ukochanym, janczarem Alim, uciec z Wyspy Młynów, nawet przez myśl jej nie przeszło, że los uczyni ją jedną z najsławniejszych, najznamienitszych kobiet Imperium Osmańskiego, żoną padyszacha, matką dwóch sułtanów i absolutną władczynią seraju.
Jako sułtanka Ksem, ukochana żona Ahmeda I, matka Murada IV i Ibrahima I oraz babka Mehmeda IV, przez lata rządziła w świecie mężczyzn, knując intrygi, manipulując i przekupując bądź usuwając swych przeciwników. By osiągnąć swój cel utrzymać władzę nie wahała się nawet popełnić najcięższej zbrodni. A jednocześnie z własnego majątku wspomagała biednych, finansowała budowę okrętów wojennych, wyposażała ubogie dziewczęta, by mogły wyjść za mąż.
W swej fascynującej książce Read Ekrem Kou przedstawia barwne, zaskakujące dzieje prostej, ubogiej Greczynki, która osiągnęła w życiu wszystko zdobyła wielką miłość, niewyobrażalne bogactwo, szacunek poddanych i umarła jako znienawidzona morderczyni.
Read Ekrem Kou jest cudownym, znakomitym pisarzem, który sprawia, że na nowo przeżywamy historię Imperium! Zapewne moja przyjaźń z tym niezrównanym dziełem Reada Ekrema będzie trwała zawsze, aż do śmierci
Selim leri
Książka została opublikowana przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Turystyki Turcji w ramach Programu TEDA.


Egzemplarze powystawowe mogą zawierac zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia,rysy.

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Legionów 34
21-100 Lubartów

Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl