Unthink. Obudź w sobie kreatywnego geniusza

Unthink. Obudź w sobie kreatywnego geniusza
ocena ocena ocena ocena ocena
Nasza cena: 12,32 PLN
Cena detaliczna: 34,90 PLN Oszczędzasz: 65% (22,58 PLN)
Producent: One Press / Helion
Autor:Erik Wahl
Rok wydania:2015
Format:14x20,8 cm
Ilość stron:192
Oprawa:broszurowa
Indeks: 295_156642
EAN: 9788324695416
Status: wysyłka w ciągu 72 godzin
Wysyłka: 6,99 PLN (przedpłata) 14,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

Książka Erika Wahla jest kreatywnym detoksem najwyższej próby. To kopniak zmuszający do spojrzenia na siebie z innej perspektywy, a także do sięgnięcia po dziecięcą odwagę i radość z odkrywania nowości. Podoba mi się pomysł, podoba mi się tytuł. Daję pięć gwiazdek.
Steven Pressfield, autor bestselerów The War of Art oraz Do roboty!
Umysł wyzwolony
Myślisz, że geniusz twórczy to wyłączna domena wielkich artystów? Nie daj się nabrać! Wprawdzie szkoła próbowała wyprać Cię z wszelkiej kreatywności, ale iskra boża nadal w Tobie tkwi. Nadeszła pora, byś ją w sobie wyzwolił. Umiejętność twórczego myślenia pomoże Ci wyjść poza konwencje i podsunie niespodziewane rozwiązania problemów, z którymi samo logiczne podejście nie jest w stanie sobie poradzić. Największy potencjał pojawia się bowiem właśnie wtedy, kiedy nieokiełznana wyobraźnia łączy się z myśleniem krytycznym.
Unthink nie jest zwykłą książką. Jest wezwaniem do radyklanej zmiany sposobu myślenia i życia. Pomoże Ci uwolnić tkwiącego w Tobie ducha artysty nie tylko wtedy, gdy trzeba rozwiązać jakiś problem w pracy, ale na co dzień, w sprawach ważnych i błahych. I doda Twojemu życiu intensywnych barw. Naucz się przesuwać granice tradycyjnego myślenia i dopuść do głosu tkwiącego w Tobie geniusza kreatywności.

Erik Wahl nazywany katalizatorem kreatywności, jak nikt inny potrafi pobudzać ludzi do wznoszenia się na coraz wyższe poziomy efektywności. Jego proces tworzenia innowacji destrukcyjnych zarówno w sztuce, jak i biznesie doprowadził do powstania wielu opowieści o przełomowych sukcesach.

Autor:Erik Wahl
Format:14x20,8 cm
Ilość stron:192
Oprawa:broszurowa
Rok wydania:2015
Wydawnictwo:One Press / Helion

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Legionów 34
21-100 Lubartów

Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl