UKOCHANY SYN outlet

UKOCHANY SYN outlet
ocena ocena ocena ocena ocena
Nasza cena: 11,99 PLN
Cena detaliczna: 36,00 PLN Oszczędzasz: 67% (24,01 PLN)
Autor:Shilpi Somaya Gowda
Rok wydania:2016
Format:125 x 195 mm
Ilość stron:496
Oprawa:miękka
Indeks: 0000019182
EAN: 9788380692299
Status: dostępny od ręki
Wysyłka: 6,99 PLN (przedpłata) 14,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

Poruszająca opowieść o losach młodego człowieka u progu dorosłego życia pióra autorki bestsellerowej Sekretnej córki

Anil przyszedł na świat w zamożnej rodzinie z rolniczych rejonów Indii. Wszyscy oczekują, że jako najstarszy, ukochany syn przejmie po ojcu rolę głowy klanu oraz lokalnego sędziego, mądrze i z wyczuciem rozstrzygającego spory mieszkańców wioski. Anil dokonuje jednak innych wyborów. Jako pierwszy w swojej rodzinie skończy studia i zostanie lekarzem, pierwszy opuści też Indie, by pracować za oceanem. Tysiące kilometrów od rodzinnej wioski rozpoczyna nowe życie w pełnym pokus Dallas, poznaje smak alkoholu i miłości, odkrywa również mroczne strony swojej przybranej ojczyzny i na własnej skórze przekonuje się, ile niebezpiecznych sprzeczności ona skrywa. Praca w obleganym przez najbiedniejszych mieszkańców miasta szpitalu jest wyczerpująca i nie szczędzi mu rozczarowań, mimo to Anil nie zamierza się poddawać, zdecydowany w tym właśnie miejscu na świecie zbudować swoją przyszłość.

Tymczasem w Indiach Leena, przyjaciółka Anila z dzieciństwa, wychodzi za mąż i opuszcza ukochany dom, by zamieszkać z nową rodziną. Wkrótce pozna smak okrucieństwa i przekona się, że marzenie o miłości równie silnej jak ta, która połączyła jej rodziców, może na zawsze pozostać niespełnione. Źle dzieje się również w życiu Anila. Dramatyczne wydarzenie stawia pod znakiem zapytania jego wartość jako lekarza i przyjaciela. Nawet jego szczęśliwy dotychczas związek zaczyna się psuć. Podczas letniej wizyty w rodzinnej wiosce Anil odnawia znajomość z Leeną, która zdaje się go rozumieć lepiej niż ktokolwiek inny. Na drodze ich miłości stanie jednak pewna fatalna w skutkach decyzja sprzed lat.

Dwoje młodych ludzi będzie musiało wybierać pomiędzy wolnością a obowiązkiem, lojalnością a prawdziwym uczuciem.


Egzemplarze powystawowe. Okładka może posiadać lekkie zagięcia, przybrudzenia, zarysowania. Okładka ksiązki jest lekko naddarta.


 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Legionów 34
21-100 Lubartów

Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl