Zapisz się na nasz newsletter
i bądź zawsze na bieżąco!

Sport i rekreacja

Smartwatch Garett Kids Trendy 4G. BRAK KARTY SIM

Darmowa wysyłka
Smartwatch Garett Kids Trendy 4G. BRAK KARTY SIM
Nasza cena: 199,00 PLN
Cena detaliczna: 599,00 PLN Oszczędzasz: 67% (400,00 PLN)
EAN: 5903991665782
Status: dostępny
Smartwatch Garett Kids Trendy 4GInteligentny zegarek to urządzenie, które pozwala na nawiązanie natychmiastowego kontaktu z dzieckiem. Zapewni Ci to spokój, a maluchowi świadomość, że zawsze może na Ciebie liczyć. Smartwatch Garett Kids Trendy 4G z powodzeniem zastąpi telefon, a noszony na nadgarstku nie ulegnie uszkodzeniu w wyniku upuszczenia. Gdy dziecko poczuje się niepewnie, dzięki przyciskowi SOS powiadomi dorosłego, że potrzebna jest mu pomoc. Intuicyjna obsługa i proste ustawienia zapewniają poczucie bezpieczeństwa, a dostępne aplikacje są źródłem dobrej zabawy.
Smart zegarek do zadań specjalnychSmartwatch Garett Kids Trendy 4G to kompaktowe urządzenie o ergonomicznej kopercie i wygodnym, silikonowym pasku, który nie ogranicza swobody ruchów. Dzięki temu sprawdza się podczas dynamicznych zabaw i sportów. Norma IP67 to ochrona przed pyłem oraz przy krótkotrwałym kontakcie z wodą. Co to oznacza w praktyce? Dziecko może bez żadnych przeszkód bawić się w śniegu, deszczu, błocie lub po prostu w piaskownicy ? a Ty nie będziesz musiał martwić się, że Twoja pociecha zniszczy urządzenie.
Niezawodny kontakt z młodszym dzieckiemZegarek typu smart nie jest schowany w plecaku jak telefon, maluch ma go zawsze na wierzchu, więc odebranie połączenia czy wybranie numeru opiekuna zajmuje zaledwie kilka sekund. Wiadomości głosowe zastąpią SMS-y, gdy dziecko gania po placu zabaw. Do tego karta nano-SIM umożliwia rozmowy wideo, a zdalny podsłuch pozwala upewnić się, że w otoczeniu dziecka nie dzieje się nic złego. Model o nowym standardzie łączności z technologiami GPS, LBS i Wi-Fi zawsze ?powie Ci, gdzie znajduje się młody odkrywca.
POGLĄDOWE  ZDJĘCIE PRODUKTU. PRODUKT MOŻE MIEĆ USZKODZONE OPAKOWANIE LUB NARUSZONĄ PLOMBĘ FABRYCZNĄ OPAKOWANIA.
USZKODZENIA NIE WPŁYWAJĄ NA FUNKCJONALNOŚĆ PRODUKTU.


Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl