Podła dzielnica outlet

Podła dzielnica outlet
ocena ocena ocena ocena ocena
Nasza cena: 11,99 PLN
Cena detaliczna: 35,00 PLN Oszczędzasz: 66% (23,01 PLN)
Autor:Neely Tucker
Rok wydania:2014
Format:140x205mm
Ilość stron:368
Oprawa:broszurowa
Indeks: 0000023434
EAN: 9788378397786
Status: dostępny od ręki
Wysyłka: 6,99 PLN (przedpłata) 14,50 PLN (pobranie)
Opis produktu

Mroczna atmosfera, wyraziste postacie, sugestywna narrację oraz intryga, która nie pozwali Wam oderwać się od czytania.

Sully Carter to dziennikarz `The Washington Post` w ostatnich latach świetności tej gazety. Ma za sobą karierę korespondenta wojennego, która pozostawiła ślady nie tylko na jego ciele, ale i na psychice, zbyt często sięga po whisky, próbując się uporać z bolesną przeszłością i poczuciem straty. 
Kiedy nastoletnia córka sędziego federalnego, jednego z najbardziej wpływowych obywateli miasta, pada ofiarą zabójstwa, policja aresztuje i oskarża trzech czarnych chłopców zamieszkałych w pobliżu miejsca zbrodni. Sully uważa jednak, że śmierć dziewczyny może się łączyć z kilkoma wcześniejszymi sprawami, zlekceważonymi przez organy ścigania, między innymi ze zniknięciem atrakcyjnej studentki. Podejmuje więc własne, dziennikarskie śledztwo, podczas którego musi stawić czoło naciskom ze strony miejskich władz i policji, przezwyciężać ludzką nieufność, a także walczyć o swoje racje z przełożonymi. 
Nawiązująca do autentycznych zbrodni z lat dziewięćdziesiątych XX w., określanych jako `morderstwa z Princeton Place`, powieść Neely`ego Tuckera łączy w sobie żywy dziennikarski styl i umiejętnie przedstawianą intrygę. Z pewnością zadowoli najbardziej wybrednych amatorów gatunku.

Egzemplarze powystawowe mogą posiadać zagięcia,rozdarcia,przybrudzenia,rysy.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Legionów 34
21-100 Lubartów

Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl