NIE BLEFUJ GRA PLANSZOWA

NIE BLEFUJ GRA PLANSZOWA
ocena ocena ocena ocena ocena
Nasza cena: 39,99 PLN
Cena detaliczna: 59,99 PLN Oszczędzasz: 33% (20,00 PLN)
Indeks: 0000000381
EAN: 5907078169880
Opis produktu

Marzysz o podjęciu ryzyka? W grach rodzinnych cenisz sobie adrenalinę i zdrową rywalizację? Jeśli Twoje dzieci lubią gangsterskie historie oraz przestępcze porachunki, koniecznie sięgnij po grę "Nie blefuj!" i pozwól im wcielić się w czarne charaktery, które wiecznie knują oraz kombinują, jak wyjść cało z każdej sytuacji. Jeśli nigdy nie dzieliłeś się z nikim łupem, czym prędzej zamów tę grę, by przekonać się, czy umiesz dobrze blefować
.
Gra polega na podziale łupów między gangsterów, których odgrywają poszczególni uczestnicy. Każdy z nich otrzymuje na początku dziewięć kart z walizkami, które mogą być wypełnione odpowiednio - pieniędzmi lub pociętymi gazetami. O tym, komu mają zaproponować zdobyte walizki, decyduje rzut kostką. Wygrywa ten, kto pierwszy uzbiera 25 milionów.

"Nie blefuj" to gra, proponowana dla dwójki osób, choć równie dobrze sprawdzi się także w większym gronie. Nada się dla graczy w każdym wieku, a zawiązywanie sojuszy i zmienianie wrogów na pewno przyniesie wiele emocji, podobnie jak przewidywanie kolejnych ruchów przeciwników.

  Egzemplarze powystawowe - opakowania mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia,rysy.        Egzemplarze powystawowe - mogą zawierać zbite rogi, rozdarcia, przybrudzenia, rysy.

Kontakt ze sklepem

Księgarnia internetowa BookSale.pl
ul. Lubelska 56A
21-100 Lubartów


Telefon: +48 531 947 666
Email: bok@booksale.pl